"Weaving Yarns storage" powstało z pasji do tkania i miłości do przędzy.

Chcę przekazać tą pasję dalej. Zafascynować innych miękkością wełny, połyskiem Tencelu czy też szlachetnością jedwabiu. Pokazać piękno powstawania ręcznie tkanych materiałów. 

Specjalnie dla Was projektuję unikatowe przędze z najwyższej jakości włókien. Szukam po całym świecie najbardziej egzotycznych włókien, aby umożliwić Wam realizację tkackich marzeń. 

Projektując i tworząc ekskluzywne ręcznie tkane chusty do noszenia dzieci pod marką loom.me handwoven sama wiem z jaką różnorodnoscią projektów spotykamy się nacodzień.

Z tej przyczyny staram się, abyście znaleźli w sklepie duży wybór przędz.

Zarówno tych gotowych, farbowanych jak również niebarwionych , umożliwiających Wam samodzielne stworzenie poszukiwanych przez Was odcieni.

Codziennie rozwijając siebie i sklep staram się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom,ułatwiać wielogodzinny proces powstawania Waszych dzieł.

Wiem ile pracy i miłości wkładacie w swoją pracę i chcę, aby nieustannie podnosiła się jakość i komfort Waszej pracy stąd też tak ważny jest dla mnie wybór oferowanych w sklepie produktów. 

Bogactwo barw, wzorów i tekstur jakie niesie za sobą tkanie i przędzenie jest niesamowite. Mam nadzieję, że razem wkroczymy w ten fascynujący świat.

𝕄𝕒𝕜𝕖 𝕪𝕠𝕦𝕣 𝕨𝕖𝕒𝕧𝕖 𝕔𝕠𝕞𝕖 𝕥𝕣𝕦𝕖